Продавець SMARTSAT розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
209 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (63) 761-24-86
Академіка Павлова 323, радіоринок "СОЛЛІ", магазин 061108., Харків, Україна
Кошик
SMARTSAT - замовлення до 15-00 відправляються в той же день.
Абонентський термінал Merlion стандарту GPON ONU 1GE, фото 2

Абонентський термінал Merlion стандарту GPON ONU 1GE

680 

  • В наявності
Абонентський термінал Merlion стандарту GPON ONU 1GE
Абонентський термінал Merlion стандарту GPON ONU 1GEВ наявності
680 
+380 (63) 761-24-86
+380 (63) 761-24-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ONU 1GE GPON  — Це абонентський пристрій ONU, яке призначене для використання в пасивних оптичних мережах (PON). Відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 і CTC2.0/2.1.  Модель має один порт RJ-45, завдяки чому його можна під'єднати до локальної мережі абонента й оптичний порт SC/PC для під'єднання до пасивної оптичної мережі. Швидкість оптичного порту до 1 Гбіт/с
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникMerlion
Країна виробникКитай
Інформація для замовлення
  • Ціна: 680 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner